Gyvenimas banguoja. Tai žemyn, tai aukštyn.

Išmokime rečiau kristi žemyn ir mažiau užsibūti apačioje.

– psichoterapeutas Olegas Lapinas.

Kas yra Lapino skrynios 7 savaičių kursas?

Labai daug žmonių susiduria su sunkumais, kurie nėra nei gilios depresijos, nei sunkios psichologinės ligos. Jie psichologiškai sveiki ir jiems tiesiog norisi rečiau būti niūrios nuotaikos, patirti mažiau nerimo. Nori išmokti labiau pasitikėti savimi ir labiau suprasti savo norus. Būtent tokiems žmonėms sukurtas Lapino skrynios 7 savaičių kursas.

Nerimas, nuolatinis skubėjimas, nusivylimas, baimė, nemokėjimas pasakyti ne, savo poreikių apleidimas, abejojimas savimi, užsitęsę vidiniai ir išoriniai konfliktai atima gyvenimo džiaugsmą.

Mes galime išmokti tai valdyti ir kelti gyvenimo kokybę.

Per daugiametę patirtį sukaupėm pilną skrynią įrankių ir metodų, kuriuos atliekant kiekvienas galime išmokti spręsti rūpimas problemas.

Kas yra Lapino skrynios 7 savaičių kursas?

Labai daug žmonių susiduria su sunkumais, kurie nėra nei gilios depresijos, nei sunkios psichologinės ligos. Jie psichologiškai sveiki ir jiems tiesiog norisi rečiau būti niūrios nuotaikos, patirti mažiau nerimo. Nori išmokti labiau pasitikėti savimi ir labiau suprasti savo norus.

Būtent tokiems žmonėms sukurtas Lapino skrynios 7 savaičių kursas.

Per daugiametę patirtį sukaupėm pilną skrynią įrankių ir metodų, kuriuos atliekant kiekvienas galime išmokti spręsti rūpimas problemas.

``Dantų šepetukas`` psichologinei sveikatai:

Lapino skrynia ne tik 7 savaičių kursas skirtas išmokti savarankiškai spręsti problemas, o ir nuolat pildoma straipsnių skrynia.

Atrenkame vertus dėmesio, kokybiškus straipsnius skirtus mokytis rūpintis emocine ir psichologine sveikata. Praeitame amžiuje mokėmės rūpintis fizine sveikata, atėjo metas mokytis naudoti psichologinius dantų šepetukus.

    Registruotis į artimiausią Lapino skrynios kurso grupę:

    Artimiausios grupės startas šį sekmadienį. Visos 7 savaičių programos kaina: 131 EUR