Lapino skrynios kūrėjai

„Lapino skrynia“ atsirado šių žmonių dėka. Atsirado tiems, kas nori augti ir yra pasiruošę prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą. Mes tikime, kad augti greičiau galime rankose turėdami tikslingus įrankius. Su mumis susisiekti galite užpildę žemiau esančią formą arba el. paštu [email protected], arba telefonu +37052080456

blank

Aš esu Olegas Lapinas.

Daug metų dirbu psichoterapeutu. Tai reiškia, kad vis renku raktus prie žmogaus sielos. Daugiausiai man teko dirbti su žmonių charakteriais ir pozityviais resursais. Natūralu, kad peržengęs į antrą gyvenimo pusę siekiu palikti kažką po savęs. „Lapino skrynioje “ aš atsakingas už tas užduotis ir patarimus, kurie pasitvirtino mano psichoterapinėje praktikoje.

Išsamiau: Wikipedia, profesinis tobulėjimas ir patirtis, publikacijos DELFI.

Mes gyvename kokybiškiau, kai patiriame mažiau bereikalingo nerimo, mokame džiaugtis turimais dalykais, gebame kurti darnius santykius, pasitikime savimi ir aplinkiniais bei gyvename subalansuotą gyvenimą.

– psichoterapeutas Olegas Lapinas.

Pagerinti gyvenimo kokybę galime įvaldę psichologinius įrankius, kurie padeda labiau džiaugtis gyvenimu.

– Aleksejus Žaltkovski.

blank

Esu Aleksejus Žaltkovski.

Daug dėmesio skiriu savęs pažinimui ir savarankiškam mokymuisi. Man patinka suburti žmones ir įgyvendinti idėjas. „Lapino skrynioje“ esu atsakingas už komunikaciją bei koncepcinę programos dalį. Siekiu, kad šioje programoje dalyvauti būtų naudinga, paprasta ir patogu.

Išmokite
džiaugtis
turimais
dalykais

    Turite klausimų? Susisiekite su mumis užpildę žemiau esančią kontaktinę formą.