Kas yra psichologinė sveikata ir kaip ją stiprinti?

Žmogaus gyvenimo kokybė ženkliai išaugo išsprendus fizinės ir buitinės higienos klausimus. Dabartinis gyvenimo kokybės šuolis priklauso nuo psichologinės higienos. Žemiau psichologinė higiena yra išskaidyta į 3 dalis, ko dėka kiekvienas galime geriau suprasti psichologinės sveikatos svarbą.

1. Vidinis kritikas:

Vidinis balsas, kuris mus nuolatos kritikuoja bei trukdo džiaugtis pasiektais bei turimais dalykais. Kuo garsesnis ir destruktyvesnis vidinis kritikas tuo gyvenime daugiau nerimo, baimės ir nepasitenkinimo.

2. Vidinis vaikas:

Tai dėmesys sau, savo esamiems poreikiams ir norams. Suaugę mes turime polinkį užtildyti šį balsą. Kalbantis ir girdimas vidinis vaikas mums padeda patirti daugiau džiaugsmo ir pilnatvės.

3. Pasąmonė:

Čia susikaupia mūsų patirtis ir išmintis. Mokėjimas naudoti pasąmonę mums padeda spręsti sudėtingus klausimus bei rasti labiausiai mums tinkamus sprendimus.

Kiek vidinis kritikas konstruktyvus, vidinis vaikas girdimas, o pasąmonė naudojama, tiek mes gyvename pilnavertį gyvenimą.

Lapino skrynia yra 7 savaičių programa, kurios esmė – suteikti tinkamus įrankius ir metodus, kurie padeda savarankiškai rūpintis psichologine sveikata ir didinti gyvenimo kokybę.

Lapino skrynia skirta suaugusiems žmonėms, kurie nori:

 • daugiau gyvenimo pilnatvės;
 • išmokti spręsti problemas;
 • labiau džiaugtis gyvenimu;
 • nori augti ir pasiruošę prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą.

Ką darysiu dalyvaudamas programoje?

Kas savaitę gausi laišką su užduotimis, aprašymu, kaip jas atlikti, bei rekomendacijas, ką dar gali padaryti, kad užduotys taptų veiksmingesnės. Dalis užduočių yra trumpos, kurios trunka vos kelias minutes per dieną. Daliai užduočių skirsi apie 20-30 minučių. Priklausomai nuo diagnostikos rezultatų, gausi reflektyvias, patyriminias ar kūrybines užduotis.

Programa yra paruošta vadovaujantis Olego Lapino patirtimi ir Nobelio premijos nominanto Nossrat Pezeškian pozityviosios psichoterapijos metodologija. 

Norint dalyvauti programoje nereikia jokių specialių žinių. Užtenka turėti el. pašto adresą bei skirti 4 val. per savaitę.

Programos tikslas yra duoti tinkamus ir kokybiškus įrankius, kuriuos naudojant tu gali išmokti labiau priimti save, aplinkinius ir gyvenimą. Taip pat įgyti gebėjimų, kurti darnius santykius bei gyventi labiau subalansuotą gyvenimą. Galiausiai nustoti pergyventi dėl dalykų, kurių mes negalime pakeisti. Išmokti labiau mėgautis gyvenimu bei daugiau gyventi čia ir dabar.

Kaip viskas vyks?

Programa yra nuotolinė, t.y. gausi el. paštu užduotis, kuriuose bus aiškiai, suprantamai pateikti metodai, kuriuos verta atlikti. Mes pateiksime viską, kad tu galėtum savarankiškai dalyvauti šioje programoje.

 • 7 savaites kiekvieną sekmadienį gausi laišką;
 • Pirmos dvi savaitės – tavo gyvenimo inventorizacija;
 • Nuo 3 savaitės gausi tau parinktas užduotis;
 • Daliai metodų reikės skirti nuo 30 iki 90 min;
 • Bus užduočių, kurioms reikės skirti 2-3 min;
 • Savaitės pabaigoje gausi klausimyną, kuri užpildęs galėsi įvertinti praėjusią savaitę.

Registracija į programą

  Registruotis į artimiausią Lapino skrynios kurso grupę:

  Artimiausios grupės startas šį sekmadienį. Visos 7 savaičių programos kaina: 131 EUR