Jau yra žinomos datos, kada vyks Olego Lapino pulsacijų grupė. Kas žinote kas yra pulsacijos, kviečiame registruotis užpildant apačioje esančią formą. Jeigu apie pulsacijas dar nežinote, galite perskaityti žemiau esantį tekstą.

Kam skirta?

5 pulsacijų užsiėmimų ciklas skirtas žmonėms, kurie nori būti gyvesni, patirti gyvenime daugiau spontaniškumo, atsikratyti bereikalingo nerimo ir psichologinio susikaustymo.

Kai vien sužinoti neužtenka:

Mums neužtenka sau pasakyti: Būk spontaniškas”. Arba paraginti: “Labiau mėgaukis gyvenimu”. Kvietimas būti pozityviais dažnai sukelia tik dar daugiau įtampos, nes reikia būti pozityviam, o aš tuo metu taip nesijaučiu.

Nors mokslas atranda įrodymų, kad žmogus atsidūręs šaltyje, minčių ir žodžių pagalba, gali sušilti. Visgi sprendimas pajudėti ir patrinti rankas skamba logiškiau.

Kūne esantis blokai, kurie trukdo džiaugtis:

Šių užsiėmimų metu neišgirsite, koks turite būti ar ką turite jausti. Geriau suprasime, kaip veikia pulsacijos, susipažinę su blokais esančiais mūsų kūne.

Mūsų kūnas turi savisaugos sistemą, kurios pagalba mus saugo nuo neigiamų išgyvenimų. Esant sudėtingai gyvenimo situacijai, mūsų kūne atsiranda fizinis blokas įtampos pavidalu (pečiuose, klubuose, gerklėje, veide, rankose ar krūtinėje). Daugelis žmonių turi susirinkę labai daug tokių blokų ir kai jų yra per daug, jie, saugodami mus nuo neigiamų išgyvenimų, trukdo džiaugtis vykstančiais dalykais.

Ką darysime?

Pulsacijų užsiėmimų metu mes kvėpuosime, judėsime ir atliksime specialius pratimus, kurių tikslas atpalaiduoti turimus blokus. Blokams susilpnėjus mes jaučiamės gyvesni, kvėpuojame giliau, galime labiau mėgautis turimais dalykais.

Daugiau gyvenimo:

Kiekvienas esame patyrę kai diena šviesesnė, spalvos gražesnės, kvapai mielesni. Kažkas labai artimo ir panašaus yra pulsacijų poveikis. Mes jaučiamės gyvesni.

Kviečiame registruotis ir dalyvauti:

5 užsiėmimai vyks Vilniuje nuo 18.30 iki 20.30 val. darbo dienomis nuo birželio 17 iki 21 d. 

Užsiėmimo ciklo kaina 200 eurų. 

Užsiėmimai vyks Vilniuje, Basanavičiaus g. Tikslesnę informaciją atsiųsime užsiregistravusiems.

    Turite klausimų? Susisiekite su mumis užpildę žemiau esančią kontaktinę formą.

    Žiūrėti Olego Lapino video apie draudžiamas emocijas:

    Olegas Lapinas apie tai, kas yra puslacijos ir kvėpavimo grupė.

    Posted by Lapino Skrynia on 2017 m. Rugsėjis 1 d., Penktadienis