Gaukite atsakymus į rūpimus klausimus vaizduotės pagalba

*ši paslauga kol kas tik rusų ir anglų kalbomis

Yra psichologijos atšaka, kurią Lietuvoje vadiname meno terapija. Tai netikslus pavadinimas, nes ji ne apie meną, o apie vaizduotės ir asociacijų naudojimą ieškant atsakymų į rūpimus klausimus.

Daugiametė patirtis rodo, mes dažniausiai sprendžiame problemas logikos pagalba, o kai kurios problemos sunkiai pasiduoda racionalizavimui. Santykių, pašaukimo, pasitikėjimo savimi klausimai sprendžiami kitaip, nei dirba Excel lentelė galvoje. 

Jeigu sunku surasti sprendimą, dažniausiai jis ieškomas ne tuo būdu.

blank

Šis metodas gali būti naudingas ieškantiems atsakymų:

  • Kaip pagerinti santykius, ar ką su esamais santykiais daryti?
  • Kas atima jėgas ir kodėl jaučiuosi išsekęs?
  • Ko aš noriu gyvenime? Kas yra mano tikrieji norai?
  • Kaip pasitikėti savimi?
  • Kaip nubrėžti ribas ir neleisti lipti sau ant galvos?

Dažniausiai užduodami klausimai:

Kaip tai vyksta?

Susiskambinate su konsultantu 10-15 min. Papasakojate arba iš anksto atsiunčiate savo klausimą. Konsultantas parenka ir atsiunčia el. paštu pratimą. 2-3 dienų bėgyje savarankiškai atliekate pratimą ir sutariate konsultacijos laiką. Konsultacijos metu tyrinėjate gautą rezultatą ir rūpimą klausimą.

Kokie būna pratimai?

Pavyzdžiui užduotis pasirinkti koks galite būti buitinis prietaisas ir šios metaforos pagalba tyrinėsite rūpimą klausimą.

Gausite užduotį įsivaizduoti / aprašyti/nupiešti / norimą rezultatą ir / ar kliūtį kelyje. Įsivaizduoti / .. / save ar sprendimą kaip gyvūną, kaip indą, kaip augalą ir pan. 

 

Kodėl ir kaip tai veikia?

Einšteinas yra sakęs, kad daugelį sprendimų rado vaizduotės, o ne logikos pagalba. Vaizduotė ir pasąmonė turi ženkliai didesnes galimybes surasti sprendimą, nei racionalusis būdas. 

Antra svarbi dalis – insight (įžvalga). Daugeliui pažįstamas nušvytimo jausmas, kai kažkas viduje įsižiebia ir turime sprendimą. Art-therapy turi metodų padedančių patirti šį nušvytimą ir aptikti įžvalgą, kurios pagalba pokyčiai pasiduoda lengviau.

Kiek kainuoja?

Vienos konsultacijos kaina 30 € arba galite įsigyti 2 konsultacijas už 45 € (pasiūlymas galioja vienam žmogui tik vieną kartą). Šios konsultacijos vyks rusų arba anglų kalba.

Kas ves?

Sertifikuota art-therapy pscihoterapeute, konsultante, Olga Šyšunova.
Turinti medicininį išsilavinimą, praktikuoja Geštalt krypties psichoterapiją. Dirba su klientais iš Kanados, Šveicarijos, Italijos, Vokietijos, Ukrainos ir Lietuvos.

REKOMENDUOJAME!​

UŽSIREGISTRUOTI

Užpildyti žemiau esančią formą:

Turite klausimų? Rašykite

Užduoti klausimą:

Susisiekti:

+37052080456